пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Подорож країнами Європи

27 лютого в дитячій бібліотеці відбулася віртуальна «Подорож країнами Європи». Бібліотекар Світлана Бідник познайомила учнів 5-а кл.  та 6-а кл. ЗОШ№6 з архітектурними й  історичними пам’ятками, видатними людьми  Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Греції та Великобританії. Діти пограли в настільну гру «Мандруємо країнами Європи» й вразили своєю ерудицією: знанням країн, географічних назв тощо.  Переможці отримали «золоті та «срібні» солодкі медалі.

Це була незабутня та цікава зустріч. Учні переконалися в тому, що не має нічого кращого, ніж пізнавати світ, мандруючи з книгою. Європа є спільним домом всіх держав континенту. Порівняно із своїм найближчим сусідом Азією, Європа – крихітний континент, але має багаторічну історію. Україна є складовою державою Європейського континенту, а це знацчить, що українці - європейська нація.

Захід пройшов в рамках роботи проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» в пункті європейської інформації центральної бібліотеки, який реалізується Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+»).