вівторок, 3 жовтня 2017 р.

50-річчя центральної міської бібліотеки м. Горішні Плавні

Цьогоріч у вересні центральна міська бібліотека м. Горішні Плавні відзначає своє 50-річчя від дня заснування. Офіційний захід святкування ювілейної дати бібліотеки відвідали численні почесні гості, за підтримки та сприяння яких бібліотека розбудовується та розвивається, здійснює свою важливу місію сприяння гармонійному розвитку через книгу та читання, ветерани бібліотечної справи та читачі.

Директор ЦБС Олена Володимирівна Дудко привітала гостей і колектив зі святом і розповіла про творчі здобутки, нові ідеї та плани на майбутнє.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева привітали бібліотекарів з професійним святом і ювілеєм. Вони вручили подарунок бібліотеці  - сертифікат на придбання нових комп’ютерів та автоматизованої бібліотечної програми ветеранам праці на суму 250 тис. грн.

Привітала колектив бібліотеки начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Іванівна Зеленська, яка вручила грамоти кращим працівникам бібліотеки.

Ні обійшлося без вітання колег. Директор полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара Марина Григорівна Максименко висловила щиру вдячність за щоденну та кропітку працю, самовідданість своєму професійному вибору і  побажала віри  у власні сили, поваги читачів і колег, миру та злагоди. Також вона вручила грамоти кращим працівникам за роботу з юнацтвом. Заступник директора ЦБС м. Кременчук Наталія Олександрівна Сизон  нагадала присутнім про давні дружні зв’язки і професійне спілкування бібліотекарів наших міст.

Наша бібліотека перебуває в постійному творчому пошуку, веде активну соціальну діяльність, згуртовує біля себе дітей та молодь. Ну і, звичайно ж, заводить друзів. Друзів, що завжди підтримують і допомагають втілювати креативні ідеї нашого закладу.

З привітальними слова зі сцени до бібліотекарів звернулися: отець Георгій (Граб), завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, директор Політехнічного коледжу Кременчуцького національного університету імені М.В.Остроградського Наталія Дзина, директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища Василь Сулима, директор Центру дитячої та юнацької творчості Надія Сакун, директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова, директор міського краєзнавчого музею Марина Безсмольна, керівник клубу «Віват, гитара!», викладач ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Антон Базилевич, викладачі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» Дарина Теняєва та Світлана Богомаз, президент культурної асоціації «Політ і клич журавля», письменниця, журналістка Віра Журавель, юні учасники Народного драматичного театру ПКіТ.

Святкування супроводжувалося виступами дитячих творчих колективів ПКіТ та гостей із міста Полтави – заслуженої артистки України Тетяна Садохіної й гурту «Ревізор».

Працівники бібліотеки щиро вдячні  всім за теплі слова, співпрацю і підтримку. 


 

 


    
 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар