середа, 27 вересня 2017 р.

Від слова до слова

26 вересня координатор Пункту європейської інформації Олена Горда організувала для учнів 8-А кл. ЗОШ№6 інтелектуальне змагання - піший бібліотечний євроквест «Від слова до слова».

Квест був присвячений двом подіям: Європейському дню мов, що святкується 26 вересня та Всеукраїнському дню бібліотек, який відзначається 30 вересня. Учасники гри почали свої пошуки на юнацькому абонементі, який представляв Велику Британію та англійську мову. Потім гра привела учнів до читальної зали, завдання в якій стосувались Німеччини та німецької мови. Наступним етапом квесту був абонемент для дорослих, що рекомендував гравцям поринути у Італію та італійську мову. Остання країна, з мовою якої познайомились учні, була Португалія - її уособлював абонемент дитячої бібліотеки. 

Фіналом квесту була зустріч її учасників в Пункті європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», де учні ознайомились з можливостями пункту та отримали призи.

Захід пройшов в рамках роботи проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся» в пункті європейської інформації центральної бібліотеки, який реалізується Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус+»).
 


  
Немає коментарів:

Дописати коментар