пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Трагічні сторінки життя

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

24 листопада в центральній бібліотеці м.Горішні Плавні відбулась година-реквієм "Голодні очі дивляться у вічність" до Дня пам'яті жертв голодоморів.  Ведуча заходу Лідія Ніколаєва розповіла учням 1 курсу ВГПУ про найчорніші сторінки в історії нашого народу, про злочин, аналогів якому за масштабами, жорстокістю здійснення в усій світовій історії знайти важко. Учні дізналися про першопричини трагедії, її катастрофічні наслідки для української нації.  

В дитячій бібліотеці бібліотекар Ольга Ярова провела урок історичної правди «Трагічні сторінки життя» для учнів 7-а класу ЗОШ№1, а Любов Підгорна провела огляд літератури «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни, її затамована біль». На заході присутні дізнались про жахи голоду 1932-33 років, про загибель мільйонів людей, про трагізм, який ховається за словом «голодомор». 

Народ України пам'ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам'яті в ім'я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.


Немає коментарів:

Дописати коментар